KONICA MINOLTA BIZHUB C220

tora_kserokopiarki.jpg Autoryzowany Partner Handlowy Konica Minolta

Optymalne rozwiązania
dla Twojego biura

Bardzo ciekawe urządzenie łączące kopiowanie i drukowanie kolorowe i czarno-białe w jednym. Model ten oferuje prawdziwie przystępną produkcję czarno-białą i kolorową o wysokiej jakości przy kosztach porównywalnych do innych tego typu urządzeń. Dzięki zwartej i stylowej konstrukcji nie zajmuje wiele miejsca, a co więcej staje się atrakcyjnym elementem wyposażenia każdego biura.

Zgodnie z najnowszymi standardami Energy Star i niemieckimi Blue Angel, Bizhub C220 wyróżnia się wyjątkowo cichą praca i znacznie zmniejszonym poziomem zużycia energii. Można więc spokojnie i komfortowo pracować w jego sąsiedztwie, a przyjazne nastawienie do środowiska budzi podziw.

Jako innowacyjne, wielofunkcyjne narzędzia komunikacji biurowej system bizhub C220 jest niezwykle łatwy w obsłudze i zapewnia wiele codziennych udogodnień. Przyjazny dla użytkownika kolorowy ekran dotykowy można pochylać i obracać, tak, aby uzyskać doskonały obraz pod każdym kątem. Kolorowy podgląd i wyświetlanie miniatur umożliwiają dokładne sprawdzenie, jak będzie wyglądał dokument końcowy i wyeliminowanie pomyłek przed drukiem. Logiczny układ ekranu, animowana pomoc i wskazówki, a także opcjonalna klawiatura sprzętowa jeszcze bardziej upraszczają
eksploatację.

BIZHUB C220 może być wyposażony w :

  •     automatyczny dwustronny podajnik oryginałów - RADF
  •     finisher - moduł sortujący, grupujący
  •     podstawa z dodatkowymi zasobnikami na papier
  •     szafka pod kopiarkę

PROMOCJA BIZHUB C220 z RADF teraz tylko - 9.700 zł netto / 11.931 zł brutto

Powrót do: KOPIARKI NOWE KOLOR
Copyright (C) 2008-2010 by keid.pl Hosting Zapewnia h4y.pl

Can not connect to database in count.php: Access denied for user 'tora_site'@'localhost' (using password: YES)