KOPIARKI NOWE CZARNO-BIAŁE

tora_kserokopiarki.jpg                            konica_minolta.jpg

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL firmy KONICA MINOLTA

Przedstawiamy Państwu modele dostępne w ciągłej sprzedaży. Do każdego modelu prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych oraz serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zadzwoń lub napisz maila, a napewno się z skontaktujemy.

bizhub_164.jpg  Bizhub 164.

Urządzenie kopiujące i drukujące z prędkością do 16 stron na minutę. Niewielka gabarytowo o wymiarach : szer.-57cm, gł.-53cm, wys.-45cm. Bardzo dobra jakość kopiowania jest uzyskiwana dzięki niezawodnemu tonerowi firmy KONICA MINOLTA, który wiernie odwzorowuje nawet najmniejsze litery. W swoim segmencie rynkowym urządzenie Bizhub 164 zajmuje czołowe miejsce i imponuje energooszczędnymi parametrami. Więcej..

 

bizhub_165.jpgBizhub 165.

Kopiuje i drukuje z prędkością 16 stron na minutę. Niewielkie wymiary i nowoczesny wygląd sprawia iż jest chętnie wybieranym urządzeniem do niewielkich biur. Funkcjonalny pulpit ułatwi szybką obsługę. Bizhub  165 wykonuje kopie i wydruki w formacie A4 i A3. Bardzo dobra jakość za rozsądną cenę.

 

 

 

bizhub_215.jpg

   Bizhub 215.

Urządzenie które z prędkością 21 stron na minutę drukuje i kseruje. Nowoczesny design i funkcjonalność sprawia że jest chętnie wybieranym modelem. Możliwe zainstalowanie dodatkowych modułów typu : podajnik oryginałów, dodatkowe zasobniki na papier, duplex. Wiecej..

 

bizhub_222.jpg

                                                                                                                             Bizhub 223.

Urządzenie kopiująco-drukujące z prędkością 22 stron na minutę. Kolorowe skanowanie dokumentów. Nowy design, dotykowy panel sterujacy i możliwość rozbudowania o wiele dodatkowych modułów ( opcji ) ułatwiających obieg dokumentów w każdym biurze. Więcej..

 

 

bizhub_283.jpg                                                                             Bizhub 283.

Kopiuje i drukuje z prędkością do 28 stron na minutę. Skanuje w kolorze do 70 stron na minutę. Nowoczesny wygląd i funkcjonalność to niepodważalne atuty tego urządzenia. Więcej..

Copyright (C) 2008-2010 by keid.pl Hosting Zapewnia h4y.pl

Can not connect to database in count.php: Access denied for user 'tora_site'@'localhost' (using password: YES)