KSEROKOPIARKI DLA KAŻDEGO

tora_kserokopiarki.jpg

Oferujemy Państwu pełen wachlarz urządzeń nowych i używanych kolorowych i czarno białych jednego z największych producentów na świecie firmy KONICA MINOLTA.

Urządzenia nowe są wielofunkcyjnymi maszynami do kopiowania, drukowania, skanowania i wielozadaniowego systemu wykańczania dokumentów - czyli sortowania, dziurkowania, zszywania itp. Przy tak wielofunkcyjności ważnym czynnikiem przy zakupie jest dopasowanie urządzenia i jego dodatkowego wyposażenia do potrzeb klienta. Dlatego służymy doradztwem przy podjęciu decyzji jaki model dla naszych klientów będzie optymalnym rozwiązaniem, tak aby stopień zadowolenia z użytkowania sprzętu był jak najwyższy. Dotyczy to również maszyn używanych.  

Urządzenia używane - poleasingowe, sprawdzone i przygotowane przez naszych techników do dalszej pracy są bardzo ciekawą alternatywą dla urządzeń nowych. Wielofunkcyjność - drukowanie, kopiowanie, skanowanie, sortowanie i cena sprawiają że urządzenia używane są często wybierane przez naszych klientów.

Gwarancja - każde urządzenie które sprzedajemy jest objętę gwarancją. Okres gwarancyjny jest różny w zależności od rodzaju kopiarki i modelu i wynosi od 12 do 48 miesięcy. Okres gwarancyjny może zostać wydłużony jeśli klient ma takie życzenie.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - prowadzimy własny serwis od 1992r. Jesteśmy jedną z najstarszych firm na rynku łódzkim. Lata doświadczeń i współpracy z producentami urządzeń dają nam najlepszą rekomendację, zaraz po zadowolonych klientach.

Powrót do: KOPIARKI UŻYWANE MONO
Copyright (C) 2008-2010 by keid.pl Hosting Zapewnia h4y.pl

Can not connect to database in count.php: Access denied for user 'tora_site'@'localhost' (using password: YES)