Nasz serwis

Prowadzimy serwis urządzeń firmy KONICA MINOLTA od 1995r. Dzięki konsekwentnej realizacji jasnej idei dostarczania urządzeń i usług serwisowych najwyższej jakości, nasza firma znalazła uznanie wielu klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i indywidualnych.

logo_konicaminolta.jpg

Dobrze wyszkolony i profesjonalny serwis potrafi bardzo szybko dotrzeć do każdego klienta, by sprawnie i szybko rozwiązać problemy techniczne, dostarczyć i zainstalować materiały eksploatacyjne, przeszkolić użytkowników urządzeń. Materiały eksploatacyjne oraz części proponowane przez naszą firmę, zapewniają ciągłą pracę urządzeń, spełniając jednocześnie najsurowsze normy.

materialy_eksploatacyjne.jpg

Gwarantujemy : - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - szybki czas reakcji, solidność w wykonywaniu bieżących konserwacji i przeglądów kserokopiarek - dostępność serwisu poza godzinami pracy biura i w dni wolne od pracy - udostępnienie kserokopiarki zastępczej na okres trwania naprawy. Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru oryginalnych lub nieoryginalnych części, tonerów i materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości.

bebny_i_walki.jpg

PROMOCJA !!!

Tylko 60 zł netto przegląd wybranych modeli urządzeń KONICA MINOLTA.

Modele objęte promocją to :

                                                                                               Bizhub 162
                                                                                               Bizhub 163
                                                                                               Bizhub 210
                                                                                               Bzhub  211

Jesteśmy przekonani, iż tak szeroka gama produktów i usług, wyszkolony personel oraz profesjonalne podejście do każdego klienta, stawia nas w gronie najlepszych firm działających w branży kserokopiarek w województwie łódzkim.

Mamy nadzieję, że Państwo również obdarzycie nas zaufaniem i dołączycie do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

Zadzwoń -  42 640 6543,  kom. 605 046 648

Zapraszamy do współpracy !!

powrót do strony głównej

Copyright (C) 2008-2010 by keid.pl Hosting Zapewnia h4y.pl

Can not connect to database in count.php: Access denied for user 'tora_site'@'localhost' (using password: YES)